Kontakt

Kontakt oss gjerne om du har spørsmål eller andre ønsker.

Adresse

Moss

Strandgaten 10, 1531 Moss
69 20 87 00
firmapost@moss-havn.no

Takk! Din beskjed er mottatt :)
Ups! Noe gikk galt. Er e-postadressen riktig?

Ansatte

Øystein Høsteland Sundby

Øystein Høsteland Sundby

Havnesjef

91 71 54 75

oystein@moss-havn.no

Line Håkensen

Line Håkensen

Økonomi- og administrasjonssjef

95 96 06 82

line@moss-havn.no

Karl-Erik Jensen

Karl-Erik Jensen

Terminalformann

90 10 77 39

Birger Langseth Harveg

Birger Langseth Harveg

Havnekaptein

92 20 49 99

birger@moss-havn.no

Erik Gressløs

Erik Gressløs

Teknisk sjef

90 61 48 39

erik@moss-havn.no

Eirik Knut Olsson

Eirik Knut Olsson

Prosjekt- og utviklingsleder

91 30 26 91

eirik@moss-havn.no

Freddy Rinden

Freddy Rinden

Kranfører/Fagarbeider

92 68 14 47

Birthe Carlsen

Birthe Carlsen

Administrasjonskonsulent

46 54 63 25

birthe@moss-havn.no

Liv Grete Øyan Moe

Liv Grete Øyan Moe

Administrasjons- og regnskapskonsulent

93 69 06 99

liv@moss-havn.no

Gunnar Ehmke

Gunnar Ehmke

Kranfører/Fagarbeider

Jonny Staurvik

Jonny Staurvik

Kranfører/Fagarbeider

97 14 95 93

Stefan Bernås Sundvall

Stefan Bernås Sundvall

Kranfører/Fagarbeider

41 76 41 69

Roy Roos

Roy Roos

Kranfører/Fagarbeider

47 33 27 44

Øystein Høsteland Sundby

Øystein Høsteland Sundby

Havnesjef

91 71 54 75

oystein@moss-havn.no

Line Håkensen

Line Håkensen

Økonomi- og administrasjonssjef

95 96 06 82

line@moss-havn.no

Birger Langseth Harveg

Birger Langseth Harveg

Havnekaptein

92 20 49 99

birger@moss-havn.no

Eirik Knut Olsson

Eirik Knut Olsson

Prosjekt- og utviklingsleder

91 30 26 91

eirik@moss-havn.no

Birthe Carlsen

Birthe Carlsen

Administrasjonskonsulent

46 54 63 25

birthe@moss-havn.no

Liv Grete Øyan Moe

Liv Grete Øyan Moe

Administrasjons- og regnskapskonsulent

93 69 06 99

liv@moss-havn.no

Karl-Erik Jensen

Karl-Erik Jensen

Terminalformann

90 10 77 39

Erik Gressløs

Erik Gressløs

Teknisk sjef

90 61 48 39

erik@moss-havn.no

Freddy Rinden

Freddy Rinden

Kranfører/Fagarbeider

92 68 14 47

Gunnar Ehmke

Gunnar Ehmke

Kranfører/Fagarbeider

Jonny Staurvik

Jonny Staurvik

Kranfører/Fagarbeider

97 14 95 93

Stefan Bernås Sundvall

Stefan Bernås Sundvall

Kranfører/Fagarbeider

41 76 41 69

Roy Roos

Roy Roos

Kranfører/Fagarbeider

47 33 27 44